Witam Państwa
W 2003 roku ukończyłam Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – wydział lekarski.

Przez szereg lat pracowałam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu służąc pacjentom pomocą w najcięższych schorzeniach dermatologicznych i nabywając doświadczenia zawodowego.

Wykonuję zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oraz zajmuję się medycyną anty-aging od 2006 r. dając pacjentom poczucie bezpieczeństwa i skuteczności proponowanych terapii.

Mając na uwadze dynamiczny rozwój dermatologii estetycznej i dermatochirurgii, regularnie uczestniczę w krajowych i międzynarodowych kursach i konferencjach naukowo-szkoleniowych poświęconych najnowszym trendom oraz osiągnięciom w tych dziedzinach medycyny.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, ESCAD (Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej) oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV).

Zapraszam Państwa na zabiegi oraz porady z zakresu dermatologii estetycznej i ogólnej poprawiające wygląd i urodę oraz przede wszystkim zdrowie i samopoczucie, zarówno kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz opisami proponowanych zabiegów, badań i terapii.

Katarzyna Kowalska-Górska